Chcesz nas wesprzeć?

Celem naszego projektu jest przede wszystkim uświadomienie ludzi o tym, że woda w naszych kranach jest w pełni zdatna do picia i pokazanie ile plastiku zużywamy pijąc butelkowaną wodę oraz jak drastyczny wpływ ma to na środowisko.

Dodatkowo chcemy przybliżyć ludziom ile pieniędzy wydają kupując wodę w sklepach mając w kranie bardzo często lepszą pod względem zawartości minerałów wodę. Zostając naszym partnerem bądź sponsorem, oferujemy przede wszystkim promocję Państwa firmy, umieszczenie logo w naszych materiałach promocyjnych, na stronie, czy w naszych social mediach.

Co więcej, lokale, które zdecydują się podawać u siebie wodę z kranu, zostaną dodane do specjalnej, stworzonej przez nas mapy, która widnieje na naszej stronie. Nie mniej jednak do każdej firmy podchodzimy indywidualnie i w zależności od branży, w jakiej się ona znajduje, będziemy starać się dobrać jak najlepszą ofertę, np. wymianę usług, aby zadowolić obie strony podczas naszej współpracy.

Działamy non-profit a wspierają nas przy tym Olsztyn 2.0 oraz Zwolnieni z Teorii – platforma, dzięki której mamy możliwość tworzyć nasz wyjątkowy projekt.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym projektem, prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu skontaktowania się z nami i ustalenia szczegółów.

Zespół Tap’n’Water

Telefon

+48 690 249 437

E-mail

kontakt@tapnwater.pl

Zostańmy w kontakcie

Chcesz rozpocząć współpracę? Napisz do nas!